Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eledir és Spiritea

Go down 
SzerzőÜzenet
Eledir
1. Egység
1. Egység
Eledir


Hozzászólások száma : 5
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 20.

Karakterlap
Rang:
Egység/Vérvonal: 1.
Asztrálpont:
Eledir és Spiritea Left_bar_bleue1000/6000Eledir és Spiritea Empty_bar_bleue  (1000/6000)

Eledir és Spiritea Empty
TémanyitásTárgy: Eledir és Spiritea   Eledir és Spiritea I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 5:16 pm

Karakterlap


Név: Eledir, Grontitan fia, a Bolyongók nemzettségéből
Nem: Férfi
Faj: Ilfa
Kaszt: Homályilfa
Születési ideje: VH e. 6. év Kikeletjének 40. napján
Kor: 25/20-nak néz ki.

Kinézet:

Úgy 2 méter magas, első ránézésre átlagos testalkatú, viszont az ő ereje nem a nagy izmokban, hanem a fürgeséget, mozgékonyságot, gyorsaságot elősegítő szálkás izmaiban rejlik, ezért ellenfelei könnyen lebecsülhetik. Közép hosszú, éppen a válláig érő, vörös színű haját szabadon kiengedve hordja. Szeme szürkéskék. Lábán terep(erdő)álló barna bőr csizmát hord. Nadrágja sötétzöld szövetből készült, s szabása olyan, ami nem akadályozza a mozgásban, harcban. Fakózöld inget hord a felső testén.

Jellem:

Könnyen eltéved. Ennek a következő okai vannak: szereti a természetet, és könnyen bele feledkezik a gyönyörködésbe, és fordul rossz irányba, vagy éppen nem fordul le; a mesterséges környezetekben mondhatni képtelen tájékozódni, nagyon a nehezére esik; illetve képes a harcba bele feledkezni, s ilyenkor nem figyeli, hogy merre „jár”, illetve merre felé üldözi ellenfelét. Szeret harcolni, de ölni már annyira nem, viszont, ha kell akkor megteszi, főleg, hogyha egy „romlott lelkű” az ellenfele. Kerüli az alkoholos italokat, mivel allergiás a metilalkoholra, ami minden alkoholos ital alapja. (Tünetei: szédülés, arci izomrángások, karokon vöröses, viszkető kiütések, túl nagy mennyiségtől epilepsziás rohamot kaphat) Alapvetően barátságos, s nyitott, viszont csak ilfa mértékben. Harcra provokálni kedvétől függően lehet, olykor ő maga provokál, míg máskor lehetetlenség arra bírni, hogy fegyvert fogjon. Viszont abban van különbség, hogy vidáman, vagyis szórakozásból fog fegyvert, vagy dühből, haraggal forgatja fegyverét a harcban. Mint ahogy abban is különbség van, hogy az ellenfele nála gyengébb-e vagy erősebb. A gyengébbeket inkább védelmezni szokta.
Azzal ellentétben, hogy mit gondolna róla az ember, viszonylag gyakran ferdít az igazságon, valóságon. A kötöttségeket annyira nem szereti, viszont, ha egyszer szavát adta, akkor mindent megtesz, hogy betartsa azt. Nem életcélja a halál, de megmagyarázhatatlan vonzalma van a veszély iránt, illetve a veszély is előszeretettel keresi fel.

Felszerelés(ek)/Fegyver(ek):

Fegyverek:
- Szablya: pengéje enyhén kékes színű, a gerincén rajta a nevével: Guntoumaru. Markolata fekete, rája bőrrel körbe tekert. A markolat vége egy öklöt formáz, s ez a része és a keresztvasa réz sárga, s a keresztvasa tulipán mintázattal vert. (Végzősként kapta ajándékba anyjától, de anyja és apja a születése alkalmával már megkovácsoltatta.)
- Tőr: ez egy egyszerű tőr, amit a csizmájába tűzve hord. (Bár a mesterséges környezetben el-eltéved, valamint az alkoholra allergiás, de egy kis buliért – balhéért – be szokott menni kocsmába, ahol jól jön egy kis fegyver, valamint bármikor hasznos lehet egy kis fegyver, ha másra nem faragásra.)
Egyéb felszerelései:
- csupán egy fésűt, s szappant, hord magával a tarisznyájában, esetleg valami ételt.

Képzettségek


Alap: Fegyverhasználat (Szablya), Fegyverhasználat (Tőr), Pusztakezes harc, Nyomolvasás, Krónikaismeret

Felvett: A fejlődés során felvett képzettségek.


Bónuszok


A játék során szerzett bónuszok.

Harcterek


A karakter harctereinek linkjei.


Sárkány

Név: Spiritea
Nem:
Faj: Madár-sárkány
Születési ideje: VH. e. 888 Kikelet 88. napján
Kor: Ilyet nem illik kérdezni egy hölgytől ˘^˘

Kinézet:

Kinézet (Ember):

163 cm magas, 75 60 80. Szőkés barna a hajam, amit két copfba fogok, s a két szép szemem ciánszívben tündöklik. Szép vagyok. ^^ Szép, s Eledirkém szerint túl kihívó a ruhám, de szerintem még sok is. >.> Nézzd! – Mutogat a rózsaszín egybe ruhájára, aminek a szoknyarésze mini, újatlan, csillagokkal díszített, s félig átlátszó, ez alatt semmi sincs.

Kinézet (Sárkány):
5,5 méter magas, büszke kiállású, vörös pikkelyű, ciánkék szemű és 13 méter hosszú vagyok, a szárnyam fesztávja 29,5 méter. Tudom nősténynek nagy vagyok, de nem tehetek róla . >.>

Jellem:

Lehet, hogy a tojásomra rápotyogott pár kavics, mert már kölyöknek furcsa voltam, furcsa szokásokkal, amiket Elécském miatt nem emlegetnék. ^^ Valami oknál fogva élvezem, hogyha hülyébbnek, értetlenebbnek, butácskának tetetem magam. Valamint élvezem, ahogy a mestereimet szexuális dolgokkal piszkálom, szívatom, valamint, ha benne vannak, akkor a vad estéket is szeretem velük, bár ezt ők már nem mondhatják el magukról. ^^ Valamint még az is nagyon vicces, ahogy eljátszom a totális némát.
„Bár az agyamra megy azzal, hogy állandóan rám mászik, nyomul rám, meg akar dönteni, játssza a hülye libát, az értetlen némát, vagy állandóan felesleges kérdéseket tesz fel, vagy háromszor kell valamit elmagyarázni neki, viszont fürge, erős, valamint rendkívül intelligens, éles szemű, kedves, s akár mit is mond, csinál kedvel engem, ahogy én is őt, jó társak vagyunk, hallgatunk egymásra, bárki bármit mondjon.” by Eledir

Felszerelés(ek):

Egy tarisznya, benne váltás ruhával, meg esetleg az egyenruhájával.


Képzettségek


Alap: Energiahasználat (csak emberi alakban), Nyomolvasás (csak emberi alakban), Lángfújás, Test-test elleni harc, Belsőégés

Felvett: A fejlődés során felvett képzettségek.


Bónuszok


A játék során szerzett bónuszok.

Harcterek


A sárkány harctereinek linkjei.
Vissza az elejére Go down
 
Eledir és Spiritea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eledir
» Spiritea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Népszámlálás :: Karakterlapok-
Ugrás: